Najnowsze wpisy, strona 3


wrz 16 2003 the end
Komentarze: 4

.... wiecie co kurwa zycie mi sie jebie wszystko jest nie tak jak coś złego to PATRYK a jak coś .... to potem jush jest dobre  łeb mnie boli wysłuchiwac wszystkich !!!!!  naszczescie mam takie osoby którym moge zaufać i moge powiedziec co mi leży na sercu ... tymi osobami są... one sie same niech domyślą ;]  .... ..... ....

 

                                     
rabbit : :
wrz 11 2003 siemkaaa....
Komentarze: 5

                                              

cze ... wy se tera siedzicie w szkole i sie uczycie a ja siedze w domu jeszcze z chorobą i sie nudze ...!!!! buuuu.... kiedy ta chlerna choroba mi przejdzieeeee....A jutro jest piątek i moze pujde jush do szkoły....a jak nie pujde to chyba pojade do wrocka do mojej babci do szpitala :( . Co ma być to bedzie co ja sie martfie na zapas :))))) ok nie pize nic wiecej... bo mi sie nieche pa pa... pozro dla was....

                   
rabbit : :
wrz 08 2003 buuuu......
Komentarze: 4

cze !!!!! normalnie jetem chory !!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam grype chyba albo jakąś inną  poj***** chorobe ... jutro sie wszystko okarze co to za szelma we mnie siedzi :/ i normalnie chyba se nie pujde jutro do szkoły bo pujde do pana doktoka :( .... noooo.... i to chyba na tyle !!!!! a nie jeszcze jedno moja mamusia pojechała szkolić ludzi do wrocławia :( i jestem  z ojcem ! W iecie co byłem dziś na pierwszej lekcji jezyka francuskiego... normalnie jest zaczepisty jesyk ... mam nadzije ze dam rade :) hehs :) ok spadam pozdro dla was :* :)

                              
rabbit : :
wrz 05 2003 cześć
Komentarze: 6

Witam was wszystkich serdecznie :). Nudze sie tera w domu ... dziś pierwszy weekend od wakacji.... huraaaaaa.... no i zara musze iśc do pani Beaty uzgodnić w jakie dni i o któerj mam chodzic z sienkiewem na angielski. No i niefiem kiedy bede chodził moze we  wtroki bo poniedziałek odpada bo mam francuski:D hehs... ok ja spadam.

                            
rabbit : :
wrz 03 2003 umciaaaaaa
Komentarze: 1

czeeeeeee fam.... wiecie co normalnie jush dziś 2 dzinek nauki i jush chiała  babka z histy pytać ale na szczescie my jestesmy tak inteligetną :D klasą ze namówiliśmy ja aby tego nie robiła :) hehs ... no i sie udał namówić panią Agnieszke :) .... no i jest narazie looozzzz...:) no tera se siedze i klikam i serfuje po necie :)))))))))) . ok spadam bo moze was to nudzi narka :)

 

                           
rabbit : :